Gminny Dzień Strażaka

„Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” 

Gminne obchody Dnia Strażaka zainaugurowała msza święta w naszym kościele.Eucharystię w intencji strażaków i ich rodzin odprawił proboszcz parafii ksiądz Andrzej Walencik. Była to okazja do wyrażenia wdzięczności strażakom, za ich niebezpieczną i ciężką pracę, ratującą zdrowie i życie ludzi.W świątyni obecni byli przedstawiciela władz samorządowych z Burmistrzem Pawłem Grabkiem ,przewodnicząca Rady Miasta Ireną Kręcisz, radnych Rady Miasta,poczty sztandarowe oraz strażacy z  jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Miasta i Gminy Józefów nad Wisłą, a także mieszkańcy.

Po nabożeństwie poczty sztandarowe, strażacy oraz zaproszeni goście przeszli w widowiskowej defiladzie na plac przed Gminnym Centrum Kultury.

Zdjęcia :Gminne Centrum Kultury w Józefowie nad Wisłą