Pierwsza Komunia Święta

Do Ciebie Jezu wyciągam ręce, bo Ty mnie kochasz najgoręcej,

Ty mi się dzisiaj oddałeś cały,w tej przenajświętszej Hostii białej. 

30 maja  w naszym kościele parafialnym  na Mszy św. o godz. 11.30, sześcioro dzieci  po raz pierwszy przystąpiła do Sakramentu Eucharystii.

     Pierwsza Komunia to wydarzenie, do którego  dzieci przygotowywały się bardzo sumiennie przez cały rok, dlatego pełne emocji oczekiwały na przyjęcie Pana Jezusa do swego serca. Uroczystość rozpoczęła się na placu przed przed kościołem, gdzie przybyły ksiądz proboszcz Andrzej Walencik powitał i pobłogosławił wszystkie dzieci. Następnie błogosławieństwa udzielili im rodzice, po czym procesyjnie weszły do świątyni. Cała uroczystość przebiegła w podniosłej atmosferze pełnej uśmiechów i wzruszeń.

Za udostepnienie i wykonanie zdjęć dziękujemy p. Sylwii Kulig ( Usługi fotograficzne; blondynka.fotografuje@gmail.com)