Ogłoszenie 1 – audyt energetyczny

04.04.2019 r.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Bożego Ciała, ul. Powstańców 10, 24-340 Józefów nad Wisłą, informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie audytu energetycznego dla budynku kościoła wraz z domem parafialnym Parafii pw. Bożego Ciała w Józefowie nad Wisłą, w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja pobernardyńskiego zespołu klasztornego – parafia pw. Bożego Ciała w Józefowie nad Wisłą” złożył następujący wykonawca:
Biuro Konsultingowe OPOKA Andrzej Grzeszuk.

25.03.2019

Parafia Rzymskokatolicka pw. Bożego Ciała, ul. Powstańców 10, 24-340 Józefów nad Wisłą zaprasza do złożenia ofert na wykonanie audytu energetycznego dla budynku kościoła wraz z domem parafialnym Parafii pw. Bożego Ciała w Józefowie nad Wisłą w związku z planowaną realizacją projektu pod tytułem „Termomodernizacja pobernardyńskiego zespołu klasztornego – parfia pw. Bożego Ciała w Józefowie nad Wisłą”.