KONCERT CHÓRU CANTATA

2 kwietnia 2017 r. po raz kolejny w naszym kościele gościliśmy chór Cantata z Opola Lubelskiego.Założycielką i pierwszym dyrygentem chóru jest Pani Krystyna Solis. Aktualnie dyrygentem chóru jest Krystyna Piłat- od 8 lat związana z „Cantatą”.Aktualnie chór składa się z 18 osób. „Cantata” to kobieta, nie dziwi więc, że w składzie jest 17 pań i jeden mężczyzna , tenor o głosie tak wysokim, że jest w stanie wykonywać partie sopranowe. Skład zespołu z podziałem na głosy:
Soprany I: Magdalena Goliszek, Anna Traczyk, Edyta Drozd, Anita Kozak, Małgorzata Starcewa, Bożena Dacka, Katarzyna Łakoma. Anna Barwińska.
Soprany II: Katarzyna Goliszek, Beata Niedziela, Mariola Gołofit, Paweł Gajec, Karolina Kowalska.
Alty I: Aneta Czarnota, Lucyna Iwaniak, Barbara Flont,
Alty II: Iwona Bidzińska, Anita Wrona, Katarzyna Zawadzka.

Dziękujemy za niecodzienną „strawę” słuchową i duchową.