Ogłoszenie 2 – Wykonanie ekspertyzy technicznej

08.05.2019 r.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Bożego Ciała, ul. Powstańców 10, 24-340 Józefów nad Wisłą informuje, iż postępowanie na  wykonanie Ekspertyzy technicznej dla budynku kościoła wraz z domem parafialnym Parafii pw. Bożego Ciała w Józefowie nad Wisłą, w związku z planowaną realizacją projektu pod tytułem: „Termomodernizacja pobernardyńskiego zespołu klasztornego – parafia pw. Bożego Ciała w Józefowie nad Wisłą” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zostało nierozstrzygnięte.

17.04.2019 r.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Bożego Ciała, ul. Powstańców 10, 24-340 Józefów nad Wisłą zaprasza do złożenia ofert na wykonanie ekspertyzy technicznej dla budynku kościoła wraz z domem parafialnym Parafii pw. Bożego Ciała w Józefowie nad Wisłą w związku z planowaną realizacją projektu pod tytułem: „Termomodernizacja pobernardyńskiego zespołu klasztornego – parafia pw. Bożego Ciała w Józefowie nad Wisłą” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).