FIGURA MATKI BOSKIEJ FATIMY

Ratownicy Rejonowego Płockiego WOPR płyną Wisłą pod patronatem bp. Piotra Libery z figurką MB Fatimskiej. Odwiedzili kościół i wiernych w Józefowie nad Wisłą.

„Spływ Wiślany 2017 z Krakowa do Gdańska” zaplanowano od 20 sierpnia do 2 września 2017 r. Ratownicy Rejonowego Płockiego WOPR płyną Wisłą pod patronatem biskupa płockiego Piotra Libery z figurą Matki Boskiej Fatimskiej. - Podczas spływu zbieramy intencje, które wyruszą w połowie września 2017 z płocką pielgrzymką do Fatimy - informują uczestnicy nietypowej wyprawy.

Grupa wiernych z parafii Bożego Ciała w Józefowie nad Wisłą z proboszczem ks. kan. Andrzejem Walencikiem na czele spotkała się na modlitwie z przedstawicielami WOPR z Płocka w kościele. W spotkanie zaangażowała się również lokalna Ochotnicza Straż Pożarna.Za:Gość Niedzielny