Dożynki parafialne 2012

 

Z serca dziękuję mieszkańcom Kolczyna, za piękne bycie „GOSPODARZEM” naszych dożynek parafialnych. Dziękuję wszystkim Wioskom ,  za piękne wieńce, kosze z owocami , warzywami i kwiatami, Klubowi Seniora i GOKiS W Józefowie nad Wisłą.

Pragnę na przyszłość by to było DZIĘKCZYNIENIE ZA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOGA W PRACY ,NIE TYLKO SADOWNIKÓW, OGRODNIKÓW, ROLNIKÓW, ALE WSZYSTKICH , KTÓRZY UMYSŁEM I  PRACĄ RĄK,  ZDOBYWAJĄ CHLEB , BY TO BYŁO ŚWIĘTO NAUCZYCIELI, URZĘDNIKÓW ( GMINY I BANKU- tych którzy, w tych urzędach i szkole pracują z naszej parafii), SKLEPIKARZY, WSZYSTKICH LUDZI PRACY. DZIĘKOWAĆ MAMY ZA CO- DZIĘKOWAĆ TO NIE WSTYD, BEZ BOŻEJ POMOCY NIC NIE BĘDZIEMY MIELI- ZATEM W TYM WYJĄTKOWYM DNIU NIECH KAŻDY BOGU ODDA POKŁON I DZIĘKCZYNIENIE.

Wszystkim za właściwe potraktowanie i przeżycie tego dnia, stokrotne dzięki i łaski od Boga, przez przyczynę Matki Bożej i św. Antoniego – życzy i prosi w modlitwie ks. Darek.